יוגב אלקלעי זכה בארד באליפות אירופה לנוער בשייטהקפטן נשאר: נמרוד לוי האריך את חוזהו בגליל עליוןרפא נדאל שרד מותחן אדיר ועלה לחצי הגמר בווימבלדוןלירוי שאק ביוקנן חתם בנס ציונה, עמית זיס בגלבוע/גלילהפועל ב''ש הפסידה 1:0 לוויסלה קרקוב במחנה האימוןמקום 4 באירופה לדנציגר וגולובטי, שעלתה לגמר נוסףרוכב מהקבוצה הישראלית ניצח קטע בטור דה פראנסאליפות אירופה באתלטיקה עד גיל 23 בדרך לישראלחוזר לצפון: יואב הופמייסטר חתם בעירוני קריית שמונהמכבי חיפה המריאה להולנד, בכר: ''נחבר את החדשים''
סיים את דרכו. גילי לנדאו (ספי מגריזו, ההתאחדות לכדורגל)

גילי לנדאו סיים את דרכו כמאמנה של נבחרת הנשים

רביעי | | 11:41    מאת מערכת ישראל ספורט

10 חודשים אחרי שמונה לתפקיד, ההתאחדות לכדורגל הודיעה על סיום דרכו של המאמן לאחר הטענות הקשות שהעלו שחקניות הנבחרת כלפיו. ההתאחדות הבהירה: ''לא נמצא כל דופי בהתנהלותו של לנדאו''

ההתאחדות לכדורגל הודיעה היום (רביעי) על סיום דרכו של המאמן גילי לנדאו, כ-10 חודשים בלבד לאחר שמונה למאמן נבחרת הנשים. בתקופה האחרונה שלחו 25 שחקניות מכתב חריף להתאחדות לכדורגל, באמצעות עורכת הדין דליה בושינסקי, ובו העלו טענות קשות על ההתנהלות של המאמן וכעת בהתאחדות החליטו לפעול בנושא.

מההתאחדות לכדורגל נמסר: "ההתאחדות לכדורגל ומאמן נבחרת הנשים גילי לנדאו סיכמו על סיום עבודתו בנבחרת הבוגרת לנוכח המחלוקת המקצועית בין המאמן לשחקניות. ההתאחדות לכדורגל תמשיך לשלם את שכרו של לנדאו עד לתום הקמפיין ובזמן הקרוב תמנה מאמן.ת חדש.ה לנבחרת לטובת המשך הקמפיין. ההתאחדות לכדורגל לא מצאה כל דופי בהתנהלותו של לנדאו ומודה לו על תרומתו לענף, אלא שבמצב הנוכחי לא נותרה עוד אפשרות להמשך עבודה משותפת".

השחקניות טענו בין השאר כי לנדאו נוהג ב"זלזול בשחקניות והערות פוגעניות, לרבות לגבי יכולותיהן המקצועיות". בנוסף, נטען כי יש "חוסר הקשבה למצבן הרפואי של השחקניות והתעלמות מחוות הדעת הרפואית של הצוות הרפואי לגבי מצבן הפיזי, מה שמוביל לפציעות. כל זאת בנוסף לרמה מקצועית ירודה, בכל הקשור לתכנים ולאופן הכנת הנבחרת למשימותיה". כמו כן, ישנו סעיף נוסף שנמצא בהליכים משפטיים, ובשלב זה לא נמסר לתקשורת במה מדובר.

נגישות