חיים: ''דוד פגע לגוליית ברקה, אנחנו פגענו לצרפת בלב''היינו כחולמים: נבחרת הנוער בגמר היורו, 1:2 על צרפתמכבי חיפה גברה 1:2 על מכבי נתניה במשחק אימוןמאות אוהדים מחו נגד משה חוגג באימון בית''ר ירושליםאסף נמני: ''חובת ההוכחה היא עליי, אני לא מפחד מלחץ''השוער מחמוד קנדיל חתם לעונה נוספת בבני סכניןאולטראס הפועל הודיעו רשמית: חרם המינויים הסתייםהפועל ב"ש פתחה את מכירת המנויים לעונת 2022/23הבעלים גולדהאר הגיע למחנה האימונים של מכבי ת''אראשי איגוד ההתעמלות ערכו קבלת פנים חגיגית לנבחרת
מתן רודיטי (סימונה קסטרווילארי, הוועד האולימפי בישראל)

מתן רודיטי סיים במקום השישי בסבב האירופי באיטליה

שישי | | 16:05    מאת מערכת ישראל ספורט

הישג מצוין לישראלי, שרשם זמן של 1:50:25.9 שעות וסיים שישי בסבב המים הפתוחים במשחה ל-10 ק"מ, המתקיים באלגרו באיטליה. זיו כהן סיים במקום ה-21, עדו גל 23. מאמן הנבחרת עמיר עופר מרוצה

הישג מצוין לשחיין מתן רודיטי בסבב האירופי במים פתוחים. הישראלי סיים במקום השישי בתחנה השלישית של הסבב באלגרו, איטליה, במשחה ל-10 ק"מ. רודיטי עבר את המרחק בזמן של 1:50:25.9 שעות, 22 שניות מהמקום השלישי בו סיים מרצלו גווידי האיטלקי. במקום השני סיים איטלקי נוסף, דומניקו אצ'רנצה והמנצח היה האלוף האולימפי גרגוריו פלטריניירי.

נבחרת ישראל במים פתוחים (באדיבות איגוד השחייה)
עוד במשחה, זיו כהן סיים במקום ה-21 במשחה עם 1:51:27.4 שעות ועדו גל 23 עם 1:52:17.6 שעות. אצל הנשים, אווה פביאן סיימה במקום ה-20 עם 2:02:11.5 שעות, במשחה בו ניצחה מירה שצימזאק הפולנייה, לפני ויויאן יונגבלוט הברזילאית ורקלה ברוני האיטלקיים.

מאמן הנבחרת אמיר עופר אמר בסיום: "הנבחרת הפגינה כושר טוב בתחרות שהייתה "ניסוי כלים" ראשון תחת עומס אימונים לקראת משימות הקיץ. היו משחים טקטיים ופיזיים עם פיניש חזק שהיוו התנסות מצויינת עבור הנבחרת. מכאן נמשיך למחנה אימונים ביוון כדי להמשיך להשתפר ולהתכונן לאליפויות העולם ואירופה".

נגישות