פניני: ''זה היה בידיים שלנו, לא קיבלנו החלטות נכונות''מושבה ישראלית: קני סייף חתם רשמית בנטפצ'י באקוגיא גודס הודה: ''אנחנו יכולים להאשים רק את עצמנו''איזה פספוס: נבחרת ישראל הפסידה 90:85 לפולין בחוץחיים: ''אתאכזב מאוד ולא אקבל את זה אם נפסיד בגמר''מוטי מלכה סיכם על חזרתו לנוף הגליל: ''חזרתי הביתה''מכבי חיפה: פיירו ינחת הלילה, מאור לוי האריך את חוזהורשמית: שי אייזן עזב את הפועל ת''א ונמכר למ.ס אשדודחיים: ''השחקנים מבינים שכבר אין תקרות זכוכית עבורם''תומר אלטמן חתם רשמית, הראל שלום האריך חוזה
רבקה באייך ונמרוד קרביצקי עם המדליות (התאחדות הטאקוונדו)

טאקוונדו: קרביצקי ובאייך זכו בארד באליפות אירופה

שבת | | 17:20    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי מדליית הכסף של אבישג סמברג וארד של אסף יסעור, נמשכת ההצלחה הישראלית. קרביצקי (עד 68 ק''ג) נעצר בחצי הגמר מול יריב ספרדי. באייך (עד 46 ק''ג) זכתה בארד גם באליפות אירופה הקודמת

אחרי מדליית הכסף של אבישג סמברג ומדליית הארד של הלוחם הפראלימפי אסף יסעור, ההצלחה של נבחרת ישראל באליפות אירופה בטאקוונדו הנערכת במנצ'סטר נמשכת,  כאשר נמרוד קרביצקי ורבקה באייך זכו במדליות ארד.

קרביצקי המתחרה בקטגוריית משקל עד 68 ק"ג, ניצח יריב יווני ברבע הגמר ועלה לחצי הגמר, שם הפסיד 20:4 לספרדי חאבייר פרס והסתפק בארד. זו המדליה השלישית של קרביצקי באליפויות אירופה, אחרי כסף בסראייבו 2020 וארד בדאבלין 2019. בן זוגה של סמברג אמר: "אני מאוד שמח על היום, היה לי יום טוב מאוד. הבאתי את עצמי לידי ביטוי ברוב הקרבות, חוץ מחצי הגמר. אני טיפה מבואס, אבל מסתכל קדימה ובפעם הבאה אני אביא זהב. אני מבסוט מאוד מההישג הזה, מקום שלישי באליפות אירופה".

באייך (עד 48 ק"ג) הבטיחה מדליה עם ניצחון 11:31 ברבע הגמר על יריבה איראנית שברחה להולנד והשתתפה באולימפיאדת טוקיו כנציגת נבחרת הפליטים, אבל בחצי הגמר הפסידה ליריבה מטורקיה. באייך, שזכתה בארד גם באליפות אירופה הקודמת אמרה: "יום מטורף עם הרבה עליות וירידות, זה שהגעתי לפודיום אחרי היום זה מטורף. אני יודעת שאחרי פציעה כזו, מקום שלישי זה מכובד מאוד. יש עכשיו גרנד פרי ובאוקטובר יש אליפות עולם ואני מסתכלת קדימה. אני שמחה על היום הזה והצוות המדהים שלנו".

נגישות