מצהוב לאדום: בלייזר חתם רשמית בהפועל ירושליםעמותת אוהדי בית''ר ירושלים חתמה על הסכם הרכישהגיא גודס: ''מדובר בחלון הרבה יותר מנטלי מאשר פיזי''בני לם: ''רוצים להגיע שוב לאירופה, נציג כדורגל מהנה''בני סכנין: שחקן הכנף האיטלקי ניקולאו דומיטרו חתםזלקה האריך את חוזהו עד 2025 ויישאר בתפקיד מקצועיהקאמבק הושלם: ערן זהבי חוזר רשמית למכבי תל אביבמ.ס אשדוד קיימה אימון פתיחה, בן שמעון: ''יגיע רכש טוב''ג'ודו: מדליית זהב לרז הרשקו, כסף ללניר, ארד לפלצ'יקהקשר גודפריד רומראטו חתם לשנתיים בהפועל תל אביב
עדן בלכר ושלי בובריצקי עם המדליה (באדיבות איגוד השחייה)

נבחרת השחייה האמנותית זכתה בשלוש מדליות ביוון

ראשון | | 21:38    מאת מערכת ישראל ספורט

מרשים: עדן בלכר ושלי בובריצקי זכו במדליית הארד, הנבחרת הקבוצתית זכתה בכסף בתרגיל הקומבו החופשי ובארד בתרגיל ההיילייט. ישראל סיימה את תחרות הסופר פיינל של הסבב העולמי עם חמש מדליות

תחרות הסופר פיינל של הסבב העולמי בשחייה אמנותית ננעלה הערב (ראשון) ביוון, עם שלוש מדליות נוספות לנבחרת ישראל. מי שפתח את היום על הפודיום היו שחייניות הדואט האולימפי בהרכב של עדן בלכר ושלי בובריצקי, אשר זכו במדליית ארד בתרגיל החופשי בציון של 85.8 נקודות. גם הפעם, בדומה לתרגיל הטכני, הקרב עם נבחרת ארה״ב על הפודיום היה צמוד, אולם הפעם ידן של הישראליות הייתה על העליונה, חצי נקודה מעל האמריקאיות. אוסטריה זכתה בזהב והולנד בכסף.

לאחר מכן הגיע תורה של הנבחרת הקבוצתית, שזכתה במדליית הכסף בתרגיל הקומבו החופשי ובמדליית הארד בתרגיל ההיילייט. בקומבו זכתה הנבחרת לציון של 85.1667 נק׳, כשרק יוון מקדימה אותן במעט עם 85.9333. קזחסטן והונגריה סיימו במקום השלישי והרביעי בהתאמה. בהיילייט הציון של ישראל היה84.5667, מעט אחרי ארה״ב ויוון.

נבחרת השחייה עם המדליה (באדיבות איגוד השחייה)
הנבחרת מסיימת את התחרות עם חמש מדליות, ובסך הכל את הסבב העולמי עם מספר חסר תקדים של 17 מדליות בתחרויות השונות ועם המקום הרביעי בדירוג הכללי של תחרות הגמר מתוך 22 נבחרות, הישג נהדר בזירה העולמית האיכותית. זאת, לקראת היעד הבא של הנבחרת - אליפות העולם בבודפשט שתחל ב-18 ביוני. 

את הנבחרת הובילו בתחרות המאמנות אנה טרס, סבטלנה בלכר ולריסה קונין. השחייניות התרגילים הערב היו אריאל נשיא, קטי קונין, ניקול נחשונוב, פולינה פריקזצ'יקובה, נוי גזלה, שלי בובריצקי, עדן בלכר, אביטל פודקופייב, נטע רוביצ'ק, שני שראיזין ומאיה דורף (מחליפה).

נגישות