מוקדמות גביע העולם: ישראל - אסטוניה 50:57 (רבע 3)אופיר חיים לשחקנים: ''אתם הגאווה שלי, אוהב אתכם''אוהדי הפועל התנפלו על רכבו של ורד וקיללו את גוטליבברקוביץ': ''ברגע שעלינו ליגה, ידעתי שאני רוצה להישאר''ענקית: דיאנה וייסמן קבעה את התוצאה השישית באירופהמנחם קורצקי: ''זה קרש קפיצה, רוצה להישאר כמה שנים''טאלב טוואטחה עזב את מכבי חיפה וחתם בבני סכניןהזר הראשון: עבדול-מאליק אבו חתם בהפועל גליל עליוןציון צמח חתם בראשל''צ, אלעד שחף עובר לליגה הרומניתהפתעת הקיץ של הפועל ב''ש: תומר חמד חתם לשנתיים
פריצת חלק מהקהל במשחק ההכתרה (אליאב אוזן)

מכבי חיפה תעמוד לדין משמעתי בגין התפרצות אוהדים

רביעי | | 13:10    מאת אדי חליאבין

תובע ההתאחדות עו''ד רשף החליט להעמיד את הירוקים לדין עקב התפרצות האוהדים במשחק ההכתרה מול מכבי נתניה - למרות שאירעה רבע שעה אחרי ההנפה. במועדון זעמו: ''החלטה לא ברורה ודי מקוממת''

תובע ההתאחדו לכדורגל עו"ד ניר רשף החליט היום (רביעי) להעמיד את מכבי חיפה לדין, בעקבות פריצת האוהדים למשחק ההכתרה נגד מכבי נתניה שנערך בסמי עופר במוצ"ש האחרון - במשחק שנעל את העונה בליגת העל. כזכור, כשעה לאחר שריקת הסיום וכרבע שעה לאחר ההנפה של צלחת האליפות, פרצו כמה מאות אוהדים לכר הדשא בזמן ההמתנה להופעה של נועה קירל. כעבור מספר דקות, וכשמרבית הקהל שורק בוז לאותם אוהדים שפרצו, פונה כר הדשא כולו.

הפריצה הייתה כרבע שעה אחרי ההנפה (אליאב אוזן)
במכבי חיפה אמרו: "התובע בהחלטה לא ברורה החליט להעמיד לדין את מכבי חיפה על התפרצות אוהדים לכר הדשא במשחק ההכתרה. יצוין כי הירידה לכר הדשא התרחשה כ-50 דקות לאחר שריקת הסיום, ולאחר הנפת הצלחת. לאחר כשבע דקות הוחזרו אותם אוהדים למקומותיהם. החלטה לא ברורה ודי מקוממת". גורם במועדון הוסיף: "איך מעמידים אותנו לדין על משהו שלא מופיע בתקנון? כניסת הקהל לא הייתה קשורה לשום דבר במשחק. זה לא קרה במהלך המשחק, לא במהלך הטקסים, אנשי המנהלת כבר הלכו הביתה. על סמך מה ההעמדה לדין?".

האבוקות של אוהדי מכבי חיפה (אסף הופמן)
לאחר שמכבי חיפה נענשה בסגירת היציע הצפוני במשחק נגד מכבי תל אביב, הקבוצה תתייצב בבית הדין גם היום בעקבות האבוקות, הרימונים והזיקוקים שהדליקו האוהדים נגד היריבה המושבעת - במשחק שבסיומו הקבוצה זכתה מעשית באליפות השנייה ברציפות. מעבר לכך, מכבי חיפה תעמוד לדין גם על זריקת האבוקות אמש בגמר גביע המדינה מול הפועל באר שבע. המשחק הופסק לשבע דקות בעקבות זריקת עשרות אבוקות מצד שני הקהלים, כאשר גם הקבוצה מבירת הנגב תעמוד כמובן לדין משמעתי.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות