ימים גורליים: שעון החול של בית''ר ירושלים הולך ואוזלמכבי ת''א יצאה לסלוניקי, גולסה: ''מצפים למשחק חם''בעקבות החוב לפיליפה רודריגס: סגל חסר להפועל ת''אטימו מוזי הושאל לקריית שמונה, תוכל לרכוש אותו בקיץשב לישראל: ברנקו ורגוץ' חתם לעונה במכבי פתח תקווהדיווח: ברצלונה מנהלת מו''מ עם מסי על חזרה ב-2023מארסיי פתחה עונה עם 1:4 על ריימס, ראמזי הציל את ניסאליפות אירופה: נבחרת הנערות הפסידה 69:40 לצרפתברצלונה דרסה 0:6 בבית, שער ושני בישולים ללבנדובסקיאבדיה: ''חיכיתי לרגע הזה'', גודס: ''יש לנו זמן לעבוד''
שר התרבות והספורט, חילי טרופר (עמוס בן גרשום, דוברות הכנסת)

המל''ל והשב''כ אישרו למשלחות הספורט לצאת לחו''ל

חמישי | | 11:37    מאת מערכת ישראל ספורט

ארגוני הביטחון אסרו על יציאת משלחות הספורט להתחרות בעולם בעקבות העיצומים של עובדי משרד החוץ - נענו בחיוב לפניה של טרופר. שר הספורט: ''מקווה שהעיצומים יסתיימו בקרוב ונוכל לשוב לפתרון קבוע''

בימים האחרונים קיים שר התרבות והספורט חילי טרופר שיחות עם השב"כ, המל"ל והגורמים הרלוונטיים כדי לאפשר למשלחות ספורט לצאת מהארץ לתחרויות בחו"ל לאחר ששב"כ הודיע על איסור יציאתן, זאת לאור השביתה במשרד החוץ. לפני שעה קלה (חמישי) שב"כ הודיע במכתב רשמי לשר על הסרת המגבלה והפתרון שהושג.

השר חילי טרופר מסר: "אני שמח שאחרי מאמצים משותפים עם שירות הביטחון הכללי והמטה לביטחון לאומי נמצא הפתרון הזמני, שיאפשר המשך יציאת ספורטאים ישראלים לתחרויות רשמיות בחו"ל. אני תקווה שעיצומי משרד החוץ יסתיימו בקרוב ונוכל לשוב לפתרון קבוע. לייצוג ישראל בעולם יש ערך עצום ואסור לוותר עליו, בוודאי לא אל מול איומים חיצוניים".

טרופר הדגיש: "כמובן, שעל כל הספורטאים היוצאים לקחת אחריות, לנהוג בזהירות מרבית, תוך הקפדה על הנחיות הביטחון. אני מבקש להודות לראש השבכ רונן בר ולראש המלל אייל חולתה על ההתגייסות. בהצלחה לכל הספורטאים שלנו!".

נגישות