עושים היסטוריה: שגריר בחריין קיים ביקור במכון וינגייטליגיונר חדש: אילון אלמוג הושאל להארטברג האוסטריתגולדהאר יגיע לישראל, דסה סיכם עקרונית במכבי ת''אקלינגר: ''צריך לאטום אוזניים מביקורת חיצונית ורעשים''אבוקסיס: ''צריכים עוד 2-3 זרים ואז נדבר על מטרות''המשחק של מכבי חיפה מול בני סכנין צפוי להידחותארז כלפון: ''אלחם בנחישות בכל התופעות השליליות''אליניב ברדה: ''אנחנו חייבים להגיע מוכנים ומפוקסים''לוסיאן פאברה: ''מכבי ת''א מצוינת, יש לה שחקנים טובים''חזיזה חגג: ''דרבנו אחד את השני והאמנו שאנחנו יכולים''
תמנע נלסון לוי עם המדליה (באדיבות איגוד הג'ודו)

תמנע נלסון לוי זכתה במדליית ארד בגרנד סלאם מונגוליה

שישי | | 15:31    מאת מערכת ישראל ספורט

הג'ודוקא (עד 57 ק''ג) היא הישראלית היחידה עד כה עם מדליה בתחרות, אך לא מסתפקת בארד: ''יכולתי להשיג יותר''. מאמן הנבחרת שני הרשקו: ''מקווים לעוד מדליות''. פרימו וקוקולייב הפסידו בקרב על הארד

תמנע נלסון לוי זכתה היום (שישי) במדליית הארד בקטגוריית המשקל עד 57 ק"ג ביומה הראשון של תחרות הגראנד סלאם באולנבאטר, מונגוליה. בקרב על הארד גברה תמנע בוואזרי על לין צ'אן לינג מטייפה הסינית. מתן קוקלייב וגפן פרימו סיימו במקום החמישי לאחר שנוצחו בקרבות על הארד.

תמנע נלסון לוי עם שני הרשקו (איגוד הג'ודו)
מאמן הנבחרת, שני הרשקו: "גאה מאוד בתמנע, שבזכות יום קרבות איכותי, ובמלחמה ללא פשרות זוכה במדלית ארד בתחרות הקריטריון האולימפי. יש תחושה של החמצה עבור תמנע וגם עבור גפן פרימו שסיימה במקום ה-5, אבל אנחנו שמחים על המדליה ומקווים שהיא תפתח את הדרך למדליות נוספות בהמשך התחרות".

תמנע נלסון לוי אמרה: "אני שמחה מאוד על כל מדליה ובטח על מדליה בתחרות הקריטריון הראשונה, ומצד שני אני מרגישה שיכולתי לסיים גבוה יותר על הפודיום. זה רק נותן לי מוטיבציה לעבוד קשה יותר, ואני כבר עם הפנים קדימה לתחרות הבאה. אני רוצה להודות לצוות הנבחרת בראשות שני הרשקו, למאמנים עידו בר וצ׳אלס צ׳יבאנה, לכל הצוות המקצועי בנבחרת, לאיגוד הג’ודו ולחברות שמלוות אותי ודואגות שאוכל להתעסק במחוייבות מלאה בג'ודו, פנתרה, אורשר, הכשרת היישוב, הקריה האקדמית אונו, ובלגיה ישראל".

נגישות