מכבי ת''א יצאה לסלוניקי, גולסה: ''מצפים למשחק חם''בעקבות החוב לפיליפה רודריגס: סגל חסר להפועל ת''אטימו מוזי הושאל לקריית שמונה, תוכל לרכוש אותו בקיץשב לישראל: ברנקו ורגוץ' חתם לעונה במכבי פתח תקווהדיווח: ברצלונה מנהלת מו''מ עם מסי על חזרה ב-2023מארסיי פתחה עונה עם 1:4 על ריימס, ראמזי הציל את ניסאליפות אירופה: נבחרת הנערות הפסידה 69:40 לצרפתברצלונה דרסה 0:6 בבית, שער ושני בישולים ללבנדובסקיאבדיה: ''חיכיתי לרגע הזה'', גודס: ''יש לנו זמן לעבוד''רפאלוב עם שני בישולים ברבע שעה, אנדרלכט ניצחה
שחקני בית''ר ירושלים (רועי ינקלוביץ)

סופית: בית''ר ירושלים קיבלה הארכה עד ליום ראשון

שלישי | | 16:05    מאת רועי ינקלוביץ

הקבוצה מהבירה כבר הייתה אמורה להעביר בבקרה את התקציב לעונה הבאה, אך נקבע כי המועד האחרון יהיה בשבוע הבא. בבקרה הבהירו: ''לא תתאפשר חריגה ממועד זה במידה שלא יהיה שינוי דרמטי בנתונים''

יו"ר הבקרה התקציבית, רו"ח סיגלית סייג, הודיעה היום (שלישי) לבית"ר ירושלים כי תאפשר למועדון הגשת תקציב ריאלי עבור עונת 2022/2023 עד ליום ראשון ה-10 ביולי 2022, בשעה 11:00.

במכתבה למועדון מציינת סייג כי הבקרה פנתה לקבוצה כבר בתאריך ה-19 במאי 2022, מוקדם ביחס לקבוצות האחרות זאת לנוכח המצב הברור והידוע לה, במטרה לבחון את היערכות הקבוצה לעונה 2022/23. סייג מדגישה כי לאורך כל התקופה נערכו שיחות עם בעלי התפקידים הרלוונטיים, הועברו נתונים שדרשה הבקרה וניכר כי נעשה מאמץ גדול וכן להגיע לפתרונות מעשיים עבור הקבוצה על מנת שזאת תוכל לעמוד בדרישות הבקרה.

אוהדי בית''ר ירושלים מוחים (שימוש לפי סעיף 27א בחוק זכויות יוצרים)
בבקרה ציינו: "הפתרונות שהעלו ראשי המועדון הוצגו בשקיפות מלאה בפני הבקרה והוכיחו כי הקבוצה פועלת בכמה מישורים לטובת הנושא, לרבות הקטנת חובות הקבוצה, צמצום ניכר של הגירעון וניסיון להציג תקציב ריאלי".

עם זאת, מפאת לוחות הזמנים לפתיחת העונה המוכתבים על ידי התקנון לבקרה תקציבית ולנוכח השיחה האחרונה עם ראשי המועדון בה הוצגו פתרונות אפשריים נוספים, ניאותה הבקרה לאפשר השלמת המסמכים שנותרו, לרבות תקציב ריאלי ומעודכן,  עד ליום ראשון ה-10 ביולי 2022 בשעה 11:00 בבוקר. 

במכתבה מבהירה יו"ר הבקרה כי לא תתאפשר חריגה ממועד זה במידה שלא יהיה שינוי דרמטי בנתונים שהוצגו בפניה עד כה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות